تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

مزایده 1.4 هزار میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان

mostazafan bonyad

بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و شرکت هتل‌های بین‌المللی پارسیان قصد دارند نسبت به فروش ۱۰۰ درصد سهام خود معادل ۵۰۰ میلیون سهم در شرکت هتل بین‌المللی پارسیان آزادی و ۱۰۰ درصد مالکیت هتل پارسیان اوین اقدام کنند.

به گزارش اقتصادنیوز، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و شرکت هتل‌های بین‌المللی پارسیان قصد دارند نسبت به فروش ۱۰۰ درصد سهام خود معادل ۵۰۰ میلیون سهم در شرکت هتل بین‌المللی پارسیان آزادی و ۱۰۰ درصد مالکیت هتل پارسیان اوین با شرایط نقد یا نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی اقدام کنند.

بنیاد مستضعفان با انتشار این آگهی در یکی از روزنامه‌های سراسری کشور درباره قیمت و شرایط فروش توضیح داده است: ارزش کل سهام و ۱۰۰ درصد مالکیت قابل واگذاری ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال است و بالاترین قیمت پیشنهادی در مزایده مبنای ثمن معامله قرار می‌گیرد.

درباره نحوه دریافت اسناد مزایده نیز توضیح داده شده که کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و دریافت اسناد مزایده حداکثر تا ۱۳ شهریور ماه امسال از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۱۶ به آدرس تهران، بزرگراه رسالت،‌ نرسیده به بزرگراه آفریقا، ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اداره کل امور مالکیت سهام و مجامع مراجعه کنند. در این آگهی همچنین شماره تلفن ۸۸۸۸۱۶۶۴ برای کسب اطلاعات بیشتر وجود دارد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal