تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

پیام رسان ملی به ایستگاه آخر رسید

پیام رسان

دبیر شورای عالی فضای مجازی از غرفه خبرگزاری تسنیم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد و گفت: طرح پیام رسان ملی آماده تصویب در شورای عالی با ریاست رئیس جمهور است.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم, سید ابوالحسن فیروزآبادی با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات درباره طرح پیام رسان ملی که به شورای عالی فضای مجازی هم ارائه شده است، اظهار کرد: این موضوع طرحی است که به شورای عالی فضای مجازی هم ارائه دادیم و بعد از اتمام جلسه آینده پیرامون تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات، بلافاصله بحث پیام رسان ها را که در حمایت از پیام رسان های داخلی است، خواهیم داشت.

دبیر شورای عالی فضای مجازی ادامه داد: این طرح مشترکا با وزارت ارتباطات تهیه شده است و اقدامات زیادی پیرامون آن با دادستانی، وزارت ارشاد و وزارت اطلاعات صورت گرفت.

وی گفت: همه برای سرانجام رساندن این طرح با یکدیگر همکاری کردیم و جلسات متعددی برگزار شد. این طرح را یک بار به شورای عالی بردیم و آقای رئیس جمهور گفتند توجه به حمایت از شبکه های داخلی بیشتر باشد.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه طرح مذکور سندهای ضمیمه ای هم دارد، ابراز کرد: یکی از این سندها به قوه قضاییه و دیگری به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مربوط می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal