تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

درجا زدن شاخص در کانال 77 هزار واحدی ادامه دارد

بورس

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۳۳ واحد رشد به پله ۷۷ هزار و ۶۴۷ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۹۳۲ هزار و ۳۷۷  سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۸۵۵ میلیون و ۳۵۴ هزار ریال در بیش از ۶۹ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۱۰ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۵ واحد، شاخص بازار دوم ۱۸۵ واحد ، شاخص کل(هم‌وزن) ۶۷ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۳ واحد با رشد و شاخص بازار اول ۰٫۲۲ واحد، افت را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز پلی اکریل، ایران خودرو، آسان پرداخت پرشین  با روند صعودی و نمادهای سایپا، سرمایه‌گذاری صنعت نفت، بانک ملت، ماشین‌سازی اراک با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با ریزش ۱٫۱۰ واحدی به پله ۸۸۵ واحدی رسید.

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد ۲۰۲ هزار و ۲۹۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۹۸۰  میلیون و ۲۹۶ هزار ریال در بیش از ۲۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، صنعتی بهپاک، توسعه فناوری اطلاات خوارزمی و پالایش نفت لاوان با روند مثبت و نمادهای سیمان لار سبزوار، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توکا رنگ فولاد سپاهان، صنایع بهداشتی ساینا با روند منفی به کار خود پایان دادند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal