تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

تصاویر لو رفته از خودرو جدید پژو

پژو

هنگامی که این خودرو وارد بازار فروش شود، جایگزین خوبی برای خودروهایی مانند فولکس‌واگن پاسات، اوپل اینسیگنیا، فورد موندئو، مزدا ۶، رنو تالیسمان، اشکودا ساپرب و تویوتا اونسیس محسوب خواهد شد.

اجازه ندهید جلو پنجره قلوه‌ای و ظاهر تهاجمی و سلطه جویانه خودرو از زیر این لایه‌ها و پوشش‌های استتاری گیجتان کند و ذهنتان را به سمت تماشای یک سدان اسپورت بی‌ام‌و ببرد، چرا که شما در حال تماشای نسل جدید یک سدان اسپورت پژو ۵۰۸ هستید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران ، انتظار می‌رود نسل جدید پژو ۵۰۸ در مدل‌های هاچبک یا سدان در سال آینده معرفی شوند.

پژو 508 جدید

گزارش‌های اخیر حاکی از این موضوع است که خودروهای جدید پژو نشانه‌های ظاهری مدل مفهومی “اینستینک” را پذیرفته‌اند و تاکنون آن را در زیر لایه‌های استتاری مخفی کرده‌اند، اما آنچه بیشتر از میان این تصاویر لو رفته مشهود است شباهت بیشتر این مدل به اتومبیل چهار در اکزالت است.

پژو 508 جدید

خطوط قدرتمند جانبی، قوس خوب سقف و گرافیک زیبای نما پشت و چراغ‌های عقب باز هم یادآور اکزالت است.

از دیگر نکاتی که در خصوص این خودرو تائید شده استفاده از پلت‌فرم EMP2 گروه اتومبیل‌سازی فرانسه است که قابلیت پشتیبانی فناوری پلاگین هیبرید را برای نسل جدید ۵۰۸ ایجاد خواهد کرد. از دیگر سو انتظار داریم مدل‌های مختلفی از موتورهای بنزینی و دیزلی را روی این خودرو ببینیم.

پژو 508 جدید

کارلوس تاوارس مدیرعامل پژو – سیتروئن پیشتر در خصوص نسل جدید ۵۰۸ های پژو گفته بود که این خودروها به طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده مجهز شده‌اند و ما را چند قدم به داشتن خودرویی با قابلیت رانندگی خودران نزدیک‌تر خواهند کرد.

پژو 508 جدید

سخنگوی شرکت پژو در سال ۲۰۱۵ اعلام کرده بود که ۵۰۸ ‌های جدید کنترل خودکار ترمز و دستیارهای معمول الکترونیک برای پارک شهری و حرکت در بزرگراه‌ها مجهز خواهند شد.

سال آینده هنگامی که این خودرو وارد بازار فروش شود، جایگزین خوبی برای خودروهایی مانند فولکس‌واگن پاسات، اوپل اینسیگنیا، فورد موندئو، مزدا ۶، رنو تالیسمان، اشکودا ساپرب و تویوتا اونسیس محسوب خواهد شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal