تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

اپل تکذیب کرد؛ دقت قابلیت Face ID کاهش نیافته است

اپل

اخیرا برخی منابع معتبر خبری با انتشار گزارش‌هایی ادعا کردند که شرکت اپل به‌منظور افزایش سرعت تولید گوشی آی‌فون X، دقت قابلیت تشخیص چهره Face ID این اسمارت‌فون را کاهش داده است. در این بین، گزارش‌هایی نیز در خصوص مشکلاتی که قطعات مورد استفاده در Face ID برای تولید و عرضه آی‌فون X در ماه آینده میلادی به‌وجود آورده‌اند، به چشم می‌خورد که همگی احتمال درست بودن این شایعات را تقویت می‌کنند.

وب‌سایت بلومبرگ نیز دیروز در گزارشی ادعا کرد که اپل در تصمیمی‌ برای رفع مشکلات موجود و افزایش سرعت تولید، از تامین‌کنندگان قطعات خود خواسته تا میزان دقت قابلیت Face ID را کاهش دهند. اگرچه اپل همواره در قبال انتشار چنین شایعاتی، سکوت را به اظهارنظر ترجیح داده است، اما این‌بار قضیه کمی‌فرق می‌کند و این شرکت با انتشار بیانیه‌ای عنوان کرد که کیفیت و دقت قابلیت Face ID تغییری نکرده و همان‌طور که پیش‌تر اعلام شد، احتمال باز کردن آی‌فون X از طریق Face ID توسط شخص دیگری به جز صاحب گوشی، یک در میلیون است.

قابلیت Face ID

اپل در بخش دیگری از این بیانیه آورده که شایعات مربوط به کاهش دقت قابلیت Face ID کاملا بی‌پایه و اساس است و این شرکت انتظار دارد که Face ID بتواند استاندارد جدیدی را برای بازکردن قفل گوشی از طریق شناسایی چهره معرفی کند.

گفتنی است در این بیانیه، هیچ‌گونه اطلاعاتی در رابطه با مشکلات تولید آی‌فون X و همچنین احتمال بوجود آمدن فاصله زمانی میان درخواست و عرضه این اسمارت‌فون ارائه نشده است. البته فاصله‌ای تا عرضه این گوشی در تاریخ سوم نوامبر باقی نمانده و برای یافتن پاسخ این سوالات، می‌بایست تا این تاریخ صبر کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal