تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

مایکروسافت ویندوز 10 را به آپدیت بست؛

windows-10

مایکروسافت یک آپدیت تجمیعی (Cumulative) جدید برای تمامی نسخه‌های ویندوز ۱۰ منتشر کرد. این آپدیت در کنار وصله‌های امنیتی معمول، با رفع یک باگ در سیستم‌های مجهز به پردازنده‌های اینتل همراه است که می‌تواند به افزایش کارایی بیانجامد.

آپدیت مورد بحث با شناسه‌های KB4074588 برای نسخه ۱۷۰۹،اKB4074592 برای نسخه ۱۷۰۳،اKB4074590 برای نسخه ۱۶۰۷،اKB4074591 برای نسخه ۱۵۱۱ و KB4074596 برای نسخه KB4074596 در دسترس است. با نصب این آپدیت اجزای مختلف ویندوز، چون موتور اسکریپتینگ، مرورگر اج، هسته ویندوز و Device Guard وصله‌های امنیتی دریافت می‌کنند. از آنجایی که این آپدیت برخی آسیب پذیری های امنیتی را برطرف می‌کند، نصب آن به کلیه کاربران توصیه می‌شود.

افزون بر وصله‌های امنیتی که به‌طور معمول با آپدیت‌های تجمیعی شاهد آن هستیم، این آپدیت کارایی پردازنده‌های اینتل دارای قابلیت HWP که در  نسل Skylake و پس از آن به عنوان Speed Shift شناخته می‌شود را بهبود می‌بخشد. همچنین مشکل نمایش خطای “Something went wrong” در نسخه Creators Update برطرف شده است.

در زمان نگارش این مطلب هیچ گونه گزارشی از بروز مشکل در نصب این آپدیت منتشر نشده است. شما می‌توانید با توجه به نسخه نصب شده ویندوز ۱۰ بر روی کامپیوتر خود، فایل نصب این آپدیت را از طریق وب سایت مایکروسافت دریافت کنید، طبق معمول امکان به روز رسانی از طریق سرویس آپدیت داخلی ویندوز نیز وجود دارد. در صورتی که از آخرین نسخه ویندوز (۱۷۰۹) استفاده می کنید، این آپدیت را از اینجا دریافت کنید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal