تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

احتمالا بزودی عینک های هوشمند سامسونگ وارد بازار می‌شوند!

samsung

سالهاست که شایعاتی مبنی بر ساخت عینک های هوشمند سامسونگ وجود دارد. طبق گزارش های اخیر این کمپانی کره ای علامت تجاری جدیدی را با عبارت “پوشیدنی کمک بینایی کامیپوتری” (computerized vision-assisting eyewear) ثبت کرده است که نشان می دهد که این ایده سامسونگ جهت ساخت عینک های هوشمند هنوز روی میز است.

در سال ۲۰۱۳ اشاراتی مبنی بر توسعه نوعی گجت پوشیدنی به سبک گوگل گلس از طرف سامسونگ به وجود آمد و حتی این کمپانی برای طراحی یک جفت “عینک ورزشی” ثبت اختراع کرد. در سال ۲۰۱۴، در گزارشی از Korea Times با اشاره به مقامات سامسونگ گفته شد سامسونگ در حقیقت نسخه گوگل گلس خود را به طور موقت به نام Galaxy Glass نامگذاری کرده است. اما این عینک ها هرگز وارد بازار نگردیدند، و حتی صحبت در مورد چنین محصولی متوقف گردید. ثبت نام علامت تجاری مورد اشاره، اولین نشانه ای است که بعد از سال ۲۰۱۴، نشان می دهد سامسونگ همچنان علاقه مند به دنبال کردن برند عینک های هوشمند خود است.

احتمالا بزودی عینک های هوشمند سامسونگ وارد بازار می‌شوند!

لوگوی علامت تجاری جدید سامسونگ

در ثبت نام این لوگو که شبیه چشم یک انسان است هنوز نام مشخصی تعیین نشده است، اما موارد استفاده از آن به شرح زیر ذکر شده است:
“نرم افزار کامپیوتری برای تحلیل و پیکربندی چشم های کمک کننده بینایی”
“نرم افزار کامپیوتری برای راه اندازی، پیکربندی و کنترل محیطی پوشیدنی برای رایانه و دستگاه های تلفن همراه، یعنی هدست ها، دستگاه های نمایش و عینک”
و “پوشیدنی کامپیوتری متشکل از دوربین، کامپیوتر و صفحه نمایش برای ضبط، پردازش و نمایش تصاویر”.

بدیهی است، ثبت نام یک علامت تجاری، به معنی قطعی ساخت عینک های هوشمند توسط سامسونگ نیست. اما این نشان می دهد که شرکت هدف خود را جهت ساخت این عینک ها هنوز رها نکرده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “احتمالا بزودی عینک های هوشمند سامسونگ وارد بازار می‌شوند!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

canal