تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

اندروید P می تواند گوشی شما را به یک موس یا صفحه کلید تبدیل کند!

android اندروید

گویا اخیرا شایعاتی به وجود آمده است که جانشین اندروید اوریو یعنی اندروید P (که به صورت داخلی در گوگل به عنوان “بستنی پسته” نامگذاری شده است) در هفته های آتی منتشر می گردد. اطلاعاتی نیز پیرامون برخی از ویژگی ها و قابلیت های سیستم عامل اندروید P درز پیدا کرده است. در ادامه با معرفی قابلیت جدید این سیستم عامل همراه نت نوشت باشید.

با اندروید p می توانید گوشی خود را به صفحه کلید و موس بی سیم تبدیل کنید

چندی پیش خبرهایی مبنی بر پشتیبانی این سیستم عامل از بریدگی بالای صفحه نمایش همانند آیفون ۱۰ شنیدیم. امروز نیز خبردار شدیم که طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده توسط کاربران XDA Developers، اندروید P به کاربران اجازه می دهد که گوشی خود را از طریق بلوتوث به کامپیوتر متصل کنند تا از دستگاه خود به عنوان صفحه کلید و موس بی سیم استفاده کنند. این ویژگی می تواند به نفع کسانی باشد که به دنبال کاهش تعداد لوازم جانبی اختصاص داده شده برای استفاده از سایر دستگاه های خود هستند.

البته قبلا نیز امکان استفاده از گوشی های هوشمند به عنوان پروکسی ای برای صفحه کلید و موس از طریق اپ هایی مانند Unified Remote که از یک اتصال Wi-Fi معمول استفاده می کنند، وجود داشت، اما دستیابی به همان بلوتوث بدون روت کردن دستگاه شما امکان پذیر نبود.

به نظر می رسد این تغییرات در سیستم عامل جدید برای کاربران بسیار خوشایند باشد. اما باید صبر کنیم و ببینیم چه ویژگی هایی در نسخه نهایی اندروید P قطعی می گردد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal