تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

زمان حذف پیام‌های ارسالی در واتس‌اپ به یک ساعت افزایش یافت

whatsapp واتس آپ

واتس‌اپ یکی از معدود پیام‌رسان‌هایی است که امکان حذف پیام‌های ارسال شده را به کاربران می‌دهد، البته دیگر پیام‌رسان‌ها نظیر اسکایپ و تلگرام نیز چنین ویژگی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند، اما واتس‌اپ محدودیت‌های بیش‌تری را برای آن در نظر گرفته بود که به نظر می‌رسد در به‌روزرسانی جدید از این محدودیت‌ها کاسته شده است.

واتس‌اپ قابلیت حذف پیام ارسالی را در ماه اکتبر سال گذشته میلادی به این پلتفرم اضافه کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌داد تا ۷ دقیقه پس از ارسال یک پیام آن را حذف کنند. البته باید توجه داشت که متن پیام ارسالی برای دیگر کاربران قابل مشاهده نیست، با این حال یک متن پیش فرض مبنی بر اینکه شما پیامی را حذف کرده‌اید به نمایش در می‌آید. در به‌روزرسانی جدید محدودیت زمانی حذف پیام به یک ساعت و هشت دقیقه و ۱۶ ثانیه افزایش یافته است!

مقدار تعیین شده برابر با ۴۰۹۶ ثانیه یا ۲ به توان ۱۲ است، از این رو انتخاب این تایم اتفاقی نبوده و مشابه دنباله ۲۵۶، ۵۱۲، ۱۰۲۴ و … است که در برنامه نویسی کاربرد دارد. با این حال هنوز نمی‌دانیم که چرا این محدودیت به یک‌باره تا این اندازه افزایش یافت، به نظر می‌رسد برای برخی افراد تغییر عقیده به زمانی بیش از یک ساعت احتیاج دارد!

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal