تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

فیس لیفت رانا به زودی به بازار خودرو عرضه می‌شود

ایران خودرو

فیس لیفت رانا با تغییرات جزئی به زودی توسط شرکت ایران خودرو در بازار خودروی کشورمان عرضه می‌شود. در ادامه، تصاویر رانای جدید و جزئیات تغییرات آن را مشاهده می‌کنید.

شرکت ایران خودرو تصمیم دارد خودروی رانا را با تغییرات ظاهری اندک روانه بازار کند. با توجه به تصاویری که از فیس لیفت رانا منتشر شده، نمی‌توان این تغییرات را به عنوان یک پیشرفت در نظر گرفت و باید دید ایران خودرو برای همین تغییرات جزئی تا چه اندازه قیمت رانا را بالا خواهد برد؟

فیس لیفت رانا

تغییرات ظاهری فیس لیفت رانا

فیس لیفت رانا به چراغ روشنایی در روز (Daylight) مجهز شده و ایران خودرو برای زیباتر کردن محصول ملی خود، چراغ‌های جلو و عقب آن را نیز مورد بازنگری قرار داده است. با تغییر گرافیک چراغ‌های جلو و عقب، حجم‌پردازی هم روی آن‌ها صورت گرفته و در نمای جلوی خودرو نیز جلوپنجره با تغییراتی مواجه شده است.

فیس لیفت رانا

در نمای جانبی فیس لیفت رانا ، آینه‌های بغل علاوه بر مجهز شدن به چراغ راهنما، بزرگ‌تر و زیباتر هم شده‌اند. دستگیره‌ی درها و زه‌ها همرنگ بدنه شده‌اند و قالپاغ‌های جدید نیز بر روی رینگ‌های فولادی قرار گرفته‌اند. در داخل کابین خودرو هم شاهد استفاده از پشت سری‌های عقب سه گانه هستیم که البته کمی دید عقب را مختل می‌کنند. همچنین گفته می‌شود غربیلک فرمان و جنس داشبورد نیز دچار تغییر شده‌اند، اما فعلا این تغییرات مورد تایید قرار نگرفته‌اند. کروز کنترل هم از دیگر مواردی است که گفته شده به فیس لیفت رانا اضافه خواهد شد.

فیس لیفت رانا

با توجه به تصاویر فیس لیفت رانا ، قطعا این تغییرات می‌توانند باعث زیباتر شدن خودرو شوند، اما برای اظهار نظر بیشتر باید منتظر اعلام اخبار رسمی و همچنین مشخص شدن قیمت این مدل باشیم.

فیس لیفت رانا

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal