تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

توقف حراج روزانه سکه/ حراج فقط در روزهای زوج برگزار می شود

سکه طلا

مسعود سلیمانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم از دستور بانک مرکزی برای توقف حراج روزانه سکه خبر داد و گفت: امروز حراج انجام نمی شود.

وی تاکید کرد: طبق روال قبل، حراج سکه از این پس فقط در روزهای زوج برگزار می شود.

به گزارش تسنیم، در پی افزایش قیمت دلار و سکه در بازار آزاد، بانک مرکزی قبلاً اعلام کرده بود که حراج سکه در هفته جاری، هر روز برقرار است و ادامه آن در هفته آینده بنا به تصمیم جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است، در حراج دیروز با توجه به افزایش قیمت دلار و سکه در بازار آزاد، تب خرید بسیار بالا بود و سکه با قیمت ۲ میلیون تومان نیز در این حراج خریداری شد.

امروز اما خریداران سکه های ۲ میلیونی در شوک به سر می برند چراکه بعد از اعلام خبر دلار تک نرخی ۴۲۰۰ تومانی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که قیمت سکه هم ارزان می شود.

در نخستین روز حراج سکه در بانک کارگشایی، ۱۵ هزار قطعه سکه نیم و تمام بهار آزادی به فروش رفت.

حراج سکه در بانک کارگشایی که از روز گذشته با بسته‌های ۵۰ و ۱۰۰ قطعه‌ای آغاز شد، امروز با اضافه شدن بسته‌های ۲۰۰ قطعه‌ای ادامه می‌یابد.

مبلغ سکه های خریداری شده در حراج فقط از طریق کارت های عضو شتاب قابل تسویه است، بنابراین شرکت کنندگان در حراج نمی توانند وجه نقد یا چک بانکی به برگزارکنندگان حراج بپردازند.

حراج سکه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در شعبه مرکزی بانک کارگشایی به نشانی تهران، خیابان مولوی، میدان محمدیه، پلاک ۵۸۷ برگزار می شود. شرکت کنندگان در حراج الزاما باید کارت ملی همراه خود داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal