تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

شعبه همبرگرفروشی فنلاندی در ایران راه اندازی شد

همبرگر
یک شرکت فنلاندی اخیرا اولین شعبه خود را در ایران دایر کرده و اولین شرکت غربی زنجیره‌ای فروش همبرگر لقب گرفته که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این کشور شعبه دایر می‌کند.

 به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، به نقل از پایگاه خبری اینتلی نیوز، شرکت هس همبرگر فنلاند اخیرا اولین شعبه خود را در ایران دایر کرده و اولین شرکت غربی زنجیره‌ای فروش همبرگر لقب گرفته که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این کشور شعبه دایر می‌کند. بر اساس توئیت کیجو نوروانتو، سفیر فنلاند در تهران، این شعبه در منطقه تهرانپارس قرار دارد.

شرکت هس برگر، هیچ شعبه دیگری در منطقه خلیج فارس، آسیای میانه یا جنوب قفقاز دارد. هیکی سالملا، موسس هس برگر در سایت اینترنتی این شرکت نوشت: «در مراسم آغاز به کار این رستوران در روز جمعه مشتریان زیادی حضور داشتند و مراسم خیلی مثبتی بود. در مراسم افتتاحیه سفیر فنلاند در ایران نیز حضور داشت.»

کاری سالملا، مدیر عامل شرکت هس برگر به روزنامه فنلاندی هلسینگین سانومات گفت: «ایران بازاری با ۸۰ میلیون مصرف کننده است که هنوز هیچ همبرگر فروشی غربی‌ای در آن دایر نشده است. ما این را یک فرصت می‌دانیم. هدف ما ایجاد سالانه یک تا ۲ رستوران در ایران است.»

بر اساس این گزارش، برخی از مواد اولیه همبرگر‌های ارائه شده در این شعبه از جمله س. مایونز از فنلاند وارد می‌شود. هس برگر اعلام کرده که قصد دارد فعالیت هایش را در منطقه خلیج فارس گسترش دهد. یک شعبه دیگر قرار است اواخر امسال در ابوظبی دایر شود.

هس برگر در سال ۲۰۰۴ یک رستوران در دمشق دایر کرد، اما یک سال بعد آن را بست.

این شرکت فنلاندی همچنین حضور قدرتمندی در کشور‌های لیتوانی، لاتویا، استونی، روسیه و بلاروس دارد. در تابستان ۲۰۱۷، شرکت اسپانیایی تله پیتزا اولیه شعبه خود را در تهران افتتاح کرده بود. این شرکت اولین پیتزا فروشی خارجی بود که بعد از برجام وارد بازار ایران شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal