تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

فروش اولین صندلی کودک خودرو با ایربگ در انگلستان رونمایی شد!

mashin

شرکت Maxi-Cosi به تازگی اولین صندلی کودک خودرو با ایربگ را معرفی کرده که هم اکنون در انگلستان به فروش می رسد. این صندلی The AxissFix Air نام داشته که با همکاری شرکت Helite توسعه پیدا کرده است. این صندلی مناسب کودکانی بوده که قدی میان ۶۱ تا ۱۰۵ سانتیمتری دارند و مناسب کودکان قد بلند نیز می باشد.

این صندلی دارای تسمه Isofix در کنار پایه چرخشی ۳۶۰ درجه بوده تا به سادگی روی صندلی جای گیرد. گذشته از آن دو کیسه هوا در قسمت های کناری جلو تعبیه شده که در صورت وقوع حادثه به سرعت باز شد و محافظت کاملی از کودک می کند.

صندلی کودک خودرو

این صندلی هنگامی که به شدت برخوردی با صندلی جلو یا محیط کناری خود دارد ایربگ را باز می کند تا محافظتی از سرنشینان کوچکی چون کودکان داشته باشد. Andrew Ratcliffe یکی از مدیران شرکت Maxi-Cosi بیان داشت که تیم توسعه دهنده با تفکرات بسیار خود تصمیم داشت صندلی ایجاد کند تا بتواند از سر و گردن کودک محافظت کاملی داشته باشد. او افزود با فناوری های امروزی کیسه هوا شرکت براساس کیسه های بادبانی برای موتورسیکلت تصمیم گرفت چنین طرحی را عملی سازد.

Maxi-Cosi قصد داشته صندلی های کاربردی تری را برای کودکان توسعه دهد و محصول جدید آن The AxissFix تنها نمونه اولیه آن در نوآوری می باشد. در بیشتر تصادفات کودکان به شدت زخمی می شوند اما با این ایده احتمال نجات آنها بسیار خواهد بود.

The AxissFixبا قیمت ۵۵۰ پوند یا ۷۸۳ دلار هم اکنون در انگلستان به فروش می رسد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فروش اولین صندلی کودک خودرو با ایربگ در انگلستان رونمایی شد!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

canal