تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

منابع بانک سپه استان مرکزی 37 درصد افزایش یافت

بانک سپه

امرالله زند روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: منابع بانک سپه استان مرکزی امسال معادل ۱۳ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال است درحالیکه در مدت مشابه پارسال این منابع ۱۰ هزار و ۱۲۴ میلیارد ریال بود.
وی ادامه داد: تقویت منابع این بانک در سال جاری باعث شده که حجم منابع بانک سپه استان مرکزی از هفت و ۹ دهم به هشت و سه دهم افزایش یافت و سرانه منابع شعب از ۳۰۶ میلیارد به ۴۴۵ میلیارد ریال و سرانه پرسنلی از ۳۴ میلیارد به ۴۸ میلیارد ریال رسیده است.
مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه خاطر نشان کرد: بانک سپه استان با این میزان رشد منابع رتبه نخست را در این حوزه بین بانک های استان به خود اختصاص داده است.
زند گفت: بانک سپه استان مرکزی پارسال در قالب اجرای طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج یک هزار و ۵۷۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۶۸ میلیارد ریال به زوج های جوان استان پرداخت کرده است.
وی ادامه داد: یک هزار و ۱۳۹ فقره تسهیلات به مبلغ یک هزار و ۳۹۵ میلیارد ریال پارسال در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال به واحدهای کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه پرداخت تسهیلات سرمایه‌گذاری ثابت و در گردش به واحدها تولیدی استان را از برنامه های این بانک عنوان کرد و گفت: تسهیلات مورد نیاز طرح‌ها دارای نتایج کارشناسی مصوب در کوتاه ترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت شده است.
زند گفت: ۹۲ میلیون و ۱۲۷ هزار دلار فعالیت ارزی شامل ۳۷۱ فقره حواله به مبلغ ۶۷ میلیون و ۹۸ هزار دلار و ۵۷ فقره اعتبار اسنادی به مبلغ ۲۲ میلیون و ۹۸۶ هزار دلار توسط بانک صادرات استان مرکزی انجام شده است که این فعالیت ها در حوزه اعتبارات اسنادی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن ۳۰۰ درصد افزایش یافته است.
وی افزود: اکنون فعالیت های ارزی در تمامی شعب منطقه مرکزی به متقاضیان و تولیدکنندگان ارائه می شود و تعداد ۱۰ شعبه نیز در حوزه حواله و اعتبار اسنادی ارزی فعالیت دارند.
مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه خاطر نشان کرد: چهار هزار و ۵۷۴ فقره کارت اعتباری به مبلغ ۵۰۷ میلیارد ریال سال گذشته در راستای رفع نیاز ضروری اقشار کم درآمد و کمک به اقتصاد این افراد پرداخت شده است.
بانک سپه با ۳۱ شعبه در استان مرکزی فعالیت دارد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal