تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

مطهری: فیلترینگ تلگرام از مسیر قانونی انجام می‌شد

تلگرام

نایب رییس مجلس با بیان اینکه بهتر بود فیلترینگ تلگرام از مسیر قانونی انجام می‌شد، گفت: اگر حکم حکومتی برای فیلترینگ تلگرام وجود داشته با ذکر دلایل اعلام شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی اقتصاد آنلاین، در جلسه علنی امروز مجلس علی مطهری در نطق میان دستور خود با اشاره به محدودیت‌هایی که اخیرا برای تلگرام به وجود آمده است، اظهار داشت: قانون، کارگروه تشخیص مصادیق مجرمانه را که دارای ۱۳ عضو از نهادهای مربوط است مسئول این کار قرار داده و قوه قضائیه مسئول این کار نیست.

مطهری در ادامه افزود: اگر حکم حکومتی در کار بوده، لازم است با ذکر دلایل اعلام شود و البته مردم می‌پذیرند، زیرا مردم رهبر انقلاب را گذشته از مقام ولایت، انسانی حکیم می‌دانند که مصالح و سعادت ملت را مبنا قرار می‌دهند.

نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه رئیس جمهور به عنوان مسئول اجرای قانون اساسی درباره مسئله تلگرام می‌توانست به قوه قضائیه تذکر قانون اساسی بدهد، گفت: رئیس جمهور باید اقتدار لازم را در اجرای اصل یکصد و سیزدهم قانون اساسی از خود نشان دهد.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس عنوان کرد: دم زدن از تقیه و کنایه به این و آن، نشانه ضعف است. مردم انتظار صراحت و در میان گذاشتن مسائل با خود را دارند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal