تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

آیفون 9 زودتر از سایر مدل ها روانه بازار می شود؟

گوشی موبایل

بر اساس گزارش های پیشین اپل قصد دارد در سال جاری میلادی ۳ آیفون جدید معرفی کند و شاید ارزان ترین آنها زودتر از سایر مدل ها روانه بازار شود.

آیفون های اپل که قرار است در ماه های آتی رونمایی شوند، شامل این ۳ مدل خواهند بود: یک جایگزین برای آیفون ۱۰، شاید با نام آیفون Xs در کنار نمونه بزرگتر که احتمالاً آیفون Xs پلاس نام خواهد داشت، و در نهایت نمونه ارزان قیمت تر آیفون ۹٫ دو مدلی که در ابتدا به آنها اشاره شد، از نمایشگر OELD (مشابه با آیفون) بهره می برند، در حالی که آیفون ۹ قرار است دارای نمایشگر LCD (مشابه با آیفون) و ۶٫۱ اینچی  باشد.

اکنون گزارش شده که اپل تولید آیفون ارزان قیمت تر را افزایش داده؛ آیفونی که انتظار می رود به لطف قیمت به صرفه تر مورد توجه مشتریان قرار گیرد. البته تیم کوک اخیراً گفته بود که آیفون ۱۰ بیشترین فروش را در بین تمامی مدل های آیفون تجربه کرده. همچنین در هفته های اخیر اپل اعلام کرده بود که مشتریان در دوره ۳ ماهه منتهی به ماه مارس، این آیفون ۹۹۹ دلاری را بیش از سایر مدل ها خریداری کرده اند.

آیفون 9

ظاهر احتمالی آیفون های ۲۰۱۸

از سوی دیگر بسیاری از تحلیل ها بر این باور استوار هستند که کمپانی ساکن کوپرتینو آیفون های ارزان قیمت تر بیشتری را فروخته و مصرف کنندگان بیش از آنچه که اپل پیشبینی کرده بوده نسبت به قیمت حساس هستند. اپل از پاسخ به این ادعا خودداری کرده است.

در بین قطعات به کار رفته در آیفون ۱۰، نمایشگر OLED یکی از اصلی ترین دلایل افزایش قیمت آن است. بنا بر گزارش ها در حالی که این نمایشگرها هزینه ای ۱۰۰ دلاری را به اپل تحمیل می کنند، ولی نمایشگرهای LCD تنها ۴۰ دلار هزینه دارند.

انتظار می رود آیفون ارزان قیمت تر، با نام احتمالی آیفون ۹ برخی از خصوصیات خود را از طراحی آیفون ۱۰ به ارث ببرد، از جمله این موارد می توان به نمایشگر لبه به لبه و بریدگی بالای نمایشگر اشاره کرد.

البته باید یادآوری کرد که پیش از این گمان می رفت به علت مشکلاتی که اپل در تولید نمایشگرهای ال ای دی با آنها مواجه شده، احتمالاً آیفون مورد بحث دیرتر از سایر مدل ها روانه بازار شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal