تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

قیمت میلگرد در بخش آهن‌آلات ساختمانی کاهش یافت

آهن

آهن‌پرایس- این مقطع فولادی که از هفته‌ها پیش روند صعودی را در پیش گرفته بود از اواسط هفته گذشته با افت رو به رو شد. یک روز پیش از تعطیلی بازار آهن نیز روند بازار میلگردها کاهشی بوده و در این بخش شاهد افت ۴۰ تومانی قیمت ها بودیم.

خبرهای بازار آهن حاکی از کاهش قیمت کارخانه هایی از قبیل آناهیتا گیلان،ذوب آهن اصفهان، حسن رود و چندی دیگر از کارخانه ها می باشد. در این میان شاهد ثبات قیمتی برخی دیگر از کارخانه های میلگرد سازی از قبیل امیرکبیر خزر، سیادن ابهر و هیربد زرندیه می باشد.

در حال حاضر وضعیت بازار آهن آلات مشخص نمی باشد. چرا که پس از اتمام تعطیلات بازار اهن آلات وارد دوره جدیدی می شود که معمولا در دوره جدید قیمت ها روندی افزایشی دارد. پیش بینی بازار آهن آلات در حال حاضر بسیار مشکل بوده و باید در انتظار اعلام قیمت ها از سوی کارخانه های تولیدی بمانیم.

اما بررسی نوسانات قیمتی در روز گذشته نشان می دهد که کارخانه سیادن ابهر در تمامی سایز ها قیمت را ثبات اعلام کرده است. کارخانه اناهیتا گیلان قیمت محصولات خود را ۵۰ تومان کاهش داد. در حال حاضر قیمت میلگرد سایز ۱۴ این کارخانه ۳۴۶۰ تومان می باشد.

کارخانه حسن رود انزلی نیز قیمت های خود را ۷۰ تومان کاهش داد. این کارخانه بیشترین کاهش قیمت را در میان دیگر کارخانه ها داشته است. در حال حاضر قیمت میلگرد کارخانه حسن رود برای سایز ۳۳۶۰ تومان می باشد.

کمترین کاهش قیمت را کارخانه صبا فولاد زاگرس داشته است. این کارخانه قیمت میلگرد هایش را در روز گذشته ۲۰ تومان  کاهش داد. بررسی وضعیت بازار اهن الات حاکی از روند کاهشی قیمت ها در این بازار می باشد که این امر برای متقاضیان بسیار خوش آید بوده و امگان خرید را برای آن ها سهل می کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal