تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

سکه این ماه چقدر گران شد؟/ ثبت رکورد جدید در تیر ماه

سکه طلا

ابتدای تیر ماه سال جاری قیمت هر قطعه سکه امامی در بازار دو میلیون و ۵۷۹ هزار تومان بود. سکه نوسانات بسیاری را در ماه جاری پشت سر گذاشت به طوری که امروز با ۷۰۷هزار تومان معادل ۲۷درصد افزایش، به سه میلیون و ۲۸۶هزار تومان صعود و مجددا رکورد بالاترین قیمت را به نام خود ثبت کرد.

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ پایین‌ترین قیمت سکه امامی در ماه جاری مربوط به ابتدای ماه و بالاترین قیمت مربوط به آخر ماه است. نکته جالب توجه این است که قیمت انواع سکه بعد از طرح عرضه پیش فروش در ۲۶ تیرماه به شدت هیجانی شد.

قیمت سکه

رکورد جدید سکه بهار آزادی در تیرماه

سکه بهار آزادی نیز در این ماه بازار متلاطمی را پشت سر گذاشته است.

این سکه از ابتدای ماه تا کنون ۶۱۵ هزار تومان معادل ۲۵ درصد گران شده و در بازار امروز با قیمت سه میلیون و ۳۰ هزار تومان به فروش رسیده است. سکه بهار آزادی امروز رکورد بالاترین قیمت را به نام خود ثبت کرد.

بهای نیم سکه در بازار امروز به یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسید که نسبت به ابتدای ماه ۳۰۱ هزار تومان گران‌تر شده است. بالاترین قیمت نیم سکه مربوط به همین نرخ است.

ربع سکه بهار آزادی نیز با ۱۱۵ هزار تومان جهش قیمت نسبت به ابتدای ماه، امروز با قیمت ۸۱۰ هزار تومان در بازار به فروش رسید. بالاترین قیمت ربع سکه نیز در تیر ماه مربوط به نرخ فعلی است.

قیمت سکه

رشد ۴۲ هزار تومانی قیمت طلا در تیرماه

هر گرم طلای ۱۸ عیار ابتدای ماه را با قیمت ۲۲۱هزار تومان آغاز کرد اما در ادامه ماه روند صعودی در پیش گرفت تا جایی که در همان هفته اول به ۲۷۱ هزار تومان رسید.

طلا با ۴۲ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به ابتدای ماه، در بازار امروز ۲۶۳ هزار و ۶۵۰ تومان داد و ستد شد.

قیمت سکه

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal