تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

با برنامه Your Phone محتوا گوشی اندرویدی خود را بر روی ویندوز 10 مشاهده کنید

android اندروید

همانطور که از اسمش پیداست، کاربران ویندوز ۱۰ می‌توانند با استفاده از این برنامه به محتوا تلفن همراه خود بر روی کامپیوتر شخصی دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر امکانات این برنامه بسیار محدود بوده و قرار است در آینده نزدیک طیف گسترده ای از قابلیت ها به برنامه Your Phone اضافه شود.

با توجه به این که برنامه Your Phone فعلاً در انحصار گوشی های اندرویدی است تنها یک قابلیت ساده دارد و آن هم انتقال عکس ها از تلفن همراه به ویندوز ۱۰ است. پروسه راه اندازی این برنامه ساده است؛ پس از دانلود این برنامه بر روی کامپیوتر خود (لینک دانلود) و طی کردن مراحل راه اندازی، گوشی شما برنامه ای را دریافت می‌کند که باید آن را دانلود و نصب کنید. دقت داشته باشید که برای نصب کردن این برنامه بر روی تلفن همراه نیاز به اندروید نسخه ۷ و بالاتر دارید.

در آینده قابلیت همگام سازی پیام ها و اطلاعیه های گوشی های اندرویدی به برنامه Your Phone اضافه می‌شود، اما زمان دقیق عرضه این قابلیت های جدید مشخص نیست. در ابتدا، قرار بود که برنامه Your Phone به همراه بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ یعنی Redstone 5 عرضه شود؛ اما ناگهان تصمیم مایکروسافت عوض شد و برنامه را بر روی استور ویندوز ۱۰ منتشر کرد.

به نظر می‌رسد که سایر قابلیت های این برنامه به همراه بروزرسانی بزرگ Redstone 5 برای ویندوز ۱۰ پیش از پایان سال میلادی ۲۰۱۸ عرضه شود. مایکروسافت در کنفرانس خود به عرضه این برنامه برای گوشی های آیفون اپل اشاره کرده بود، اما تا این لحظه خبری از نسخه iOS این برنامه و زمان عرضه آن نشده است و باید تا عرضه بروزرسانی Redstone 5 و تکمیل شدن این برنامه صبر کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal