تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

وقتی یوتیوب نیکوکار می شود

یوتیوب

یوتیوب به زودی راه ها و ابزارهای جالبی را به تولیدکنندگان محتوا معرفی می کند تا بتوانند از این طریق کمک های مالی جمع آوری کنند.

این افزونه هنوز در حالت آزمایشی قرار دارد اما این گروه از ابزارها YouTube Giving نام دارد و این ابزارها شامل یک سری ویژگی هستند که می تواند کمک های مالی را برای موسسات خیریه ، کمپین های خاص جمع آوری کند.

این سیستم به طرفداران و مخاطبان یک کانال اجازه می دهد تا بتوانند مبالغ اهدایی خود را مستقیما به تولیدکننده محتوا ارسال کنند. فعلا این گزینه برای بعضی از کاربران و تولیدکنندگان محتوا فعال شده است اما به زودی این افزونه برای تمام کاربران فعال خواهد شد.

البته یوتیوب هنوز در مورد اینکه این افزونه در آینده دارای یک تعرفه خواهد شد توضیحی نداده است ولی به زودی از این موضوع نیز پرده برداری خواهد کرد.

یکی دیگر از افزونه هایی که این شرکت معرفی کرده است گردهمایی چند کاربر از یک کمپین خاص است که می تواند در نوع خود جالب توجه باشد.

همچنین کاربران می توانند میزان کمک های دریافتی خود را از طریق یک افزونه مشخص کنند.

خیلی از تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب هم اکنون در خیلی از موسسات خیریه فعالیت دارند و این افزونه و سیستم جدید می تواند به کاربران کمک کند که تا فعالیت های خیریه خود را در این سایت پیگیری کنند.

باید دید که این افزونه به چه میزان می تواند برای کاربران و تولیدکنندگان محتوا کاربردی باشد و اینکه امنیت این تراکنش های مالی هم به چه صورت خواهد بود.

توضیحاتی در مورد یوتیوب

بیشتر ویدیوهای این شرکت توسط افراد عادی و بعضی از ویدیوها توسط شرکت‌ها و رسانه‌هایی مانند سی‌بی‌اس، بی‌بی‌سی، هیولو، ویوو و برخی سازمان‌های دیگر و برخی توسط خود یوتیوب بارگذاری شوند. افراد ثبت نام نکرده می‌توانند ویدیوها را تماشا کنند، افراد ثبت نام کرده می‌توانند ویدیوها را در کانالشان بارگذاری کنند. فقط کاربران ثبت نام شده ی که اثبات می‌کنند به سن ۱۸ سال رسیده ‌اند اجازه بارگذاری ویدیوهایی با محتوای احتمالی توهین‌آمیز را دارند. سرانجام این شرکت توسط شرکت ال‌ال‌سی پایه‌گذاری شد و در نوامبر ۲۰۰۶، توسط شرکت گوگل با قیمت ۱٫۶۵ میلیارد دلار آمریکا خریداری شد و هم‌اکنون از شاخه‌های گوگل است.

در سال ۲۰۱۰ پس از کناره‌گیری چاد هرلی از سمت مدیریت کل یوتیوب، سالار کمانگر، یکی از ایرانیان آمریکا به عنوان مدیر کل یوتیوب منصوب شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal