تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

قاب های جذاب برای گوشی iPhone X

iphone x

سوالی برای تمامی کاربران وجود دارد این است که چرا باید گوشی iPhone Xگرانقیمت خود را بدون قاب استفاده کنیم؟ این کار کاملا خطرناکی است و به نظر ما هر گوشی iPhone X نیاز به قاب های جذاب دارد.

قاب های جذاب گوشی IPHONE X

گوشی iPhone X  یکی از گوشی های گرانقیمت اپل بوده که این شرکت به بازار عرضه کرده است. این گوشی ظاهر فوق العاده جذابی دارد که می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند ولی در عین حال حالت لغزنده ای دارد که می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد.

امروز در این خبر قصد داریم تا به شما قاب های جذاب و منحصر به فردی برای گوشی iPhone X معرفی کنیم که می تواند نظر شما را به خود جلب کند.

۱- قاب های محافظ

نقاط قوت

سختی ، مقاوم در برابر گرد و خاک و کثیفی

نقاط ضعف

ضخیم بودن که مناسب قرار دادن در جیب شلوار نیست

توضیحات کلی

این قاب ها در عین حال که ظاهری ضخیم دارند می تواند محافظ خوبی برای گوشی شما باشند و از هر اتفاقی برای آن جلوگیری کنند. این قاب در رنگ بندی های مختلف به بازار عرضه شده است.

۲- قاب خیلی ظریف

نقاط قوت

ظاهری ظریف ، هشت رنگ بندی متفاوت

نقاط ضعف

مقاوم نبودن در درازمدت

توضیحات کلی

این قاب دارای ظاهری مینیمال و جذاب دارد و ظرافت آن باعث می شود تا کاربران زیادی را به خود جذب کند. هنگام استفاده از این قاب انگاری هیچ قابی روی آن وجود ندارد.

۳- قاب لوئی ویتان

نقاط قوت

ظاهری شیک ، قفل کاربردی

نقاط ضعف

گرانقیمت ، حتی گرانقیمت تر از خود گوشی

توضیحات کلی

اگر شما به دنبال برند خاص و جذاب به عنوان قاب گوشی هستید می توانید از این قاب های جذاب و خاص برای گوشی خود استفاده کنید.

۴- قاب خاکستری

نقاط قوت

این قاب از تیتانیوم خالص ساخته شده و به وسیله دست پولیش داده شده است.

نقاط ضعف

گرانقیمت – تعداد ۱۰۰ عدد از این قاب تولید شده

توضیحات کلی

همین که این قاب فقط ۱۰۰ عدد از آن تولید شده نشان می دهد که چقدر این قاب خاص و استثنایی است. اگر شما پول اضافه دارید که می خواهید خرج کنید ، می توانید این قاب ها را خریداری کنید.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal