تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

سایپا : تحویل 90 هزار دستگاه خودرو از خانواده ایکس ۲۰۰ در سال 97

سایپا

از ابتدای سال تاکنون نزدیک به ۹۰ هزار دستگاه خودرو از خانواده ایکس ۲۰۰ تولید و به مشتریان گروه خودروسازی سایپا تحویل شده است. 

به نقل از سایپا نیوز، گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تاکنون بر اساس برنامه ریزی تولید خود توانسته روند تولید را با وجود مشکلات متعدد ادامه دهد و بر همین اساس تاکنون نزدیک به ۹۰ هزار دستگاه از محصولات ایکس ۲۰۰ را به مشتریان تحویل دهد.

 سایپا :تحویل 90 هزار دستگاه خودرو از خانواده ایکس ۲۰۰ در سال 97

بر اساس این گزارش در شش ماه ابتدایی سال تعداد ۸۹ هزار و ۳۶۹ دستگاه از محصولات تیبا ۲، تیبا، ساینا و کوییک تولید و به مشتریان تحویل شده است.

این گزارش می افزاید: تا پایان شهریور ماه سال جاری محصول تیبا۲، تعداد ۳۸ هزار و ۵۶۱ دستگاه، تیبا، ۲۸ هزار و ۲۸۰ دستگاه، ساینا، ۲۰ هزار و ۵۶۵ دستگاه و کوییک، هزار و ۹۶۳ دستگاه تولید و تحویل مشتریان شده است.

همچنین در شهریور ماه تعداد ۹۹۷۱ دستگاه از گروه ایکس ۲۰۰ تحویل مشتریان شده که خودروهای تیبا۲، تیبا، ساینا و کوییک به ترتیب ۴۰۴۹، ۲۹۸۰، ۲۷۱۹ و ۲۲۳ دستگاه بوده است.

گفتنی است روند تولید و تحویل محصولات گروه سایپا با وجود مشکلات همچنان ادامه دارد و گروه سایپا با تامین به موقع قطعات، تحویل خودروهای خود را همچنان به مشتریان محترم ادامه می دهد.

منبع خبر : سایپا نیوز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سایپا : تحویل ۹۰ هزار دستگاه خودرو از خانواده ایکس ۲۰۰ در سال ۹۷”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

canal