تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

3600 راننده سمنانی برای دریافت بیمه تکمیلی ثبت نام کردند

خودرو سنگین و کامیون

احسان منصور کیایی روز یکشنبه به خبرنگاران اظهارداشت: رسیدگی به مطالبه های رانندگان یکی از اولویت های اداره کل حمل و نقل و پایانه ها در استان سمنان است.
وی خاطر نشان کرد: براساس ابلاغ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر اجرای طرح بیمه تکمیلی درمان، عمر و حوادث رانندگان بخش حمل و نقل کالا، ثبت نام از رانندگان از ابتدای مرداد سال جاری در استان آغاز شد و تاکنون ادامه دارد.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان با بیان این که بیش از ۸۰ درصد از رانندگان استان در این طرح ثبت نام کردند گفت: از مجموع چهار هزار و ۷۰۷ نفر راننده ناوگان جاده‌ ای استان که در بخش حمل کالا فعالیت می‌ کنند تاکنون سه هزار و ۶۵۰ نفر برای دریافت خدمات بیمه تکمیلی رایگان ثبت نام کردند.
منصور کیایی ادامه داد: با احتساب تعداد رانندگان بخش کالا و همسرانشان، پیش‌ بینی می‌شود مجموع دریافت کنندگان بیمه تکمیلی رایگان در استان به ۹ هزار و ۴۱۴ نفر برسد.
وی ،مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این طرح را ارائه شماره شبا حساب بانکی راننده و مشخصات همسر دانست و افزود: رانندگانی که تاکنون نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی اقدام نکردند، می‌توانند با در دست داشتن مدارک به انجمن های صنفی رانندگان شهرستان محل سکونت و یا دفاتر منتخب پیشخوان دولت مراجعه کنند.
منصورکیایی با اشاره به راه اندازی سامانه دریافت شکایات رانندگان افزود: رانندگان حمل و نقل جاده ای می توانند هرگونه انتقاد ، نظر و شکایت خود را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ ، سامانه تلفن گویا و بخش پاسخگویی ۱۴۱، وب سایت www.141.ir و صندوق پستی ۳۷۷۳- ۱۴۱۵۵ به سازمان راهداری و حمل‌ ونقل جاده‌ای انعکاس دهند.
سال گذشته دست کم ۲ میلیون مسافر و بیش از هشت میلیون تن کالا به وسیله ناوگان عمومی استان سمنان جا به جا شدند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal