تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

سری جدید اپل واچ با برند نایکی وارد بازار شد

اپل

خبر جالبی که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که سری جدید اپل واچ با برند نایکی به صورت محدود وارد بازارهای جهانی شده است.

رونمایی از سری جدید اپل واچ با برند نایکی

شرکت اپل امروز از سری جدید اپل واچ با برند نایکی رونمایی می کند و از همین لحظه در تمام فروشگاه های اپل دیده خواهد شد و افرادی که این دستگاه را پیش خرید کرده بودند ، امروز دستگاه خود را دریافت می کنند. اگرچه افرادی که می خواهند این اپل واچ را خریداری کنند باید هرچه سریع تر اقدام کنند زیرا تعداد محدودی از آنها به بازار عرضه شده است.

ویژگی های منحصر به فرد این سری جدید اپل واچ

این نسخه جدید سری اپل واچ دارای تغییرات است که آن را از سری اصلی آن مجزا می سازد. این سری دارای طرح های نایکی روی صفحه و دستبند آن است و در رنگ های مشکی ، مشکی براق و زرد به بازار عرضه شده است. البته گفته شده که یک سری دستبند دست باف هم در این بین وجود دارد که به همراه این دستبندها به بازار عرضه شده اند. در این اپل واچ اپلیکیشن Nike Run Club و Nike Training Club به صورت پیش فرض نصب شده است که در این اپلیکیشن حدود ۱۸۰ تمرین متفاوت تعبیه شده است.

سری جدید اپل واچ با برند نایکی وارد بازار شد

اندازه های متنوع اپل واچ و قیمت آن در بازار جهانی

سی جدید اپل واچ با برند نایکی در دو اندازه ۴۰mm و ۴۴mm به بازار عرضه خواهد شد و خریداران بعد از انتخاب اندازه ساعت هوشمند خود می توانند رنگ آن را نیز به دلخواه انتخاب کنند. قیمت این سری جدید اپل واچ با برند نایکی بین ۳۹۹ تا ۴۹۹ دلار خواهد بود و بند ساعت اضافی آن حدود ۴۹ دلار قیمت خواهد داشت. این سری جدید اپل واچ هم اکنون در آمریکا ، استرالیا ، کانادا ، بریتانیا و بیشتر بخش های اروپا و آسیا قاب خریداری است.

توضیحاتی در مورد سری جدید اپل واچ

یکی از بهترین اتفاقات در زمان تمرین می تواند وجود یک حریف تمرینی باشد. در برنامه Fitbit شما می توانید با دوستان خود در میزان تمرینات با هم رقابت کنید. با وجود سیستم عامل WatchOS 5 شما می توانید با دوستان خود رقابت های هفتگی داشته باشید. شما همچنین می توانید فرآیند تمرینات دوستان خود را پیگیری کنید.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal