تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

افزونه جدید هوش مصنوعی اینستاگرام به زودی رونمایی می شود

اینستاگرام

هر روز ما خبرهای تازه ای در مورد اینستاگرام و افزونه های جدید آن می شنویم. امروز خبری منتشر شد در مورد اینکه شرکت اینستاگرام قصد دارد برای جلوگیری از رفتارهای خشن در اینستاگرام هوش مصنوعی جدید خود را به این برنامه اضافه کند.

طرح های جدید شرکت

اینستاگرام در چند وقت اخیر تلاش کرده است تا از خشونت های کلامی در بخش کامنت های اینستاگرام جلوگیری کند. حالا این برنامه تصمیم دارد همین موضوع را برای عکس ها هم پیاده سازی کند.

رونمایی از هوش مصنوعی جدید

این شرکت قصد دارد از هوش مصنوعی جدید خود پرده برداری کند که می تواند خشونت های کلامی را در عکس نوشته ها و کپشن آن شناسایی کند. البته هنوز هم اپراتورهای این شرکت بازبینی نهایی را انجام می دهند ولی این هوش مصنوعی می تواند از بروز خیلی از این مشکلات جلوگیری کند. به نظر می رسد که این افزونه جدید تا چند هفته آینده به بازار عرضه شود.

افزونه جدید برای لایو

این شرکت همچنین اقداماتی هم برای جلوگیری از خشونت های کلامی در بخش لایو اینستاگرام هم انجام داده است. شرکت اینستاگرام اعلام کرده است که این موضوع از امروز به برنامه اضافه شده است. چند وقت پیش حالت آزمایشی این افزونه با موفقیت مراحل خود را پشت سر گذاشت.

اقدامات اخیر مدیر جدید

این اولین اقدام آدام موسری مدیر جدید شرکت اینستاگرام است که پس از جدایی بنیان گذاران اینستاگرام یعنی کوین سیستروم و مایک کریگر به عنوان مدیر جدید این شرکت انتخاب شد. در حال حاضر آدام موسری تغییرات چشم گیری را در این برنامه اعمال نکرده است ولی قطعا نباید تعجب کنید که مدیر جدید شرکت که خود قبلا در فیسبوک فعالیت داشته است تلاش کند تا این برنامه را از به دید فیسبوک نزدیک تر کند.

قطعا این شرکت با مدیریت جدید خود تلاش می کند تا بهترین افزونه ها و برنامه ها را برای برنامه خود تعبیه کند تا کاربران بتوانند بهترین استفاده را از این برنامه داشته باشند. باید دید که در ماه های آینده این شرکت چه اقداماتی جهت بهبود فضای شبکه اجتماعی خود صورت خواهد داد و آیا می تواند نظر کاربران خود را به این شبکه جلب کند یا خیر.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal