تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

تخلف ایمیلی دختر ترامپ افشا شد

ترامپ

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، وی در سال گذشته از این آدرس ایمیل شخصی برای ارسال ایمیل به دستیاران خود و همین طور مقامات عضو کابینه امریکا استفاده کرده است.

تعداد ایمیل هایی که وی از طریق آدرس ایمیل شخصی خود ارسال کرده بسیار زیاد بوده و بالغ بر صدها ایمیل می شود. این ایمیل ها در سال ۲۰۱۷ ارسال شده اند و این موضوع به طور ضمنی به تایید پیتر میریجانیان سخنگوی وی نیز رسیده است. البته این فرد تصریح کرده که ایمیل های ارسال شده توسط دختر ترامپ هرگز حاوی اطلاعات محرمانه نبوده اند.

نکته جالب در این زمینه آن است که یکی از تخلفات هیلاری کلینتون رقیب دموکرات دونالد ترامپ در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ که بارها و بارها مورد استناد خود ترامپ قرار گرفت، استفاده وی از آدرس ایمیل شخصی برای مکاتبات اداری و دولتی بود.

هیلاری کلینتون در زمان تصدی پست وزارت خارجه در دولت اوباما دست به این تخلف زده بود و ترامپ به همین علت هیلاری کلینتون را حقه باز خطاب کرده بود و خواستار به زندان افتادن وی شده بود.

ظاهرا ایوانکا ترامپ در توجیه این تخلف خود به دستیاران خود گفته است که وی با قوانین مربوط به نحوه استفاده از ایمیل شخصی آشنا نبوده و نمی دانسته نباید از این طریق ایمیل های کاری و مرتبط با امور دولتی ارسال کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal