تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

دلار در آمریکا ارزان شد

قیمت دلار

در حالی که تحت تاثیر انتشار آمارهای ضعیف از اقتصاد آمریکا و اظهارات محتاطانه مقامات فدرال رزرو در مورد وضعیت اقتصاد جهانی ارزش دلار کاهش یافته است، قیمت طلا امروز از ثبات نسبی برخوردار بود.

به گزارش رویترز، قیمت‌هر اونس طلا امروز با ۰٫۱ درصد افزایش به ۱۲۲۲ دلار و ۷۱ سنت رسید. قیمت طلا ی آمریکا نیز امروز با ۰٫۲ درصد کاهش به ۱۲۳۳ دلار و ۵ سنت رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در حالی که ارزش سهام شرکت های فن آوری از نگرانی ها در مورد کاهش تقاضا آسیب‌دیده است، ارزش سهام در بازارهای آسیایی امروز در تبعیت از بازار وال استریت شاهد کاهش بود.

در همین حال، پس از انتشار آمارهای ضعیف از اقتصاد آمریکا امروز ارزش دلار افت داشت.

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی در جلسه گذشته به پایین تزین رقم خود از ۸ نوامبر رسیده بود.

احساس حاکم بر بازار ساخت مسکن آمریکا در ماه نوامبر شاهد شدیدترین افت یک ماهه در طی بیش از ۴ سال و نیم گذشته بوده است.

با وجود نگرانی های موجود، همچنان انتظار می رود فدرال رزرو آمریکا در ماه آینده میلادی مجددا نزخ بهره را افزایش دهد و در سال آینده نیز سه نوبت دیگر نرخ بهره را بالا ببرد، اما اکثر اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی هفته گذشته رویترز گفته اند که ممکن است افزایش مکرر نرخ بهره نرخ رشد اقتصادی را کاهش ذهد.

ترزا می، نخست وزیر انگلیس دیروز وعده داد که به رغم تردیدهای مطرح شده در مورد ادامه فعالیت وی به عنوان نخست وزیر، او به طرح پیش نویس خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پایبند خواهد ماند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal