تیتر یک اقتصادی ها

فیلم روز

تبلیغات

canal

بازنشستگی یکی از افزونه های اپلیکیشن تقویم گوگل

google گوگل

به تازگی خبری جالب توجه در مورد گوگل و اپلیکیشن های این شرکت منتشر شده که نشان می دهد این شرکت قصد دارد یکی از افزونه های اپلیکیشن تقویم گوگل را از چرخه این سیستم خارج کند.

رونمایی از زمان بازنشستگی افزونه اپلیکیشن تقویم گوگل

اپلیکیشن تقویم گوگل به زودی یکی از افزونه های این سیستم را بازنشسته می کند و تاریخ این موضوع هم هفته اول سال ۲۰۱۹ تعیین شده است. به نظر سیستم اعلان پیامک در این اپلیکیشن از تاریخ ۷ ژانویه سال ۲۰۱۹ به طور کامل حذف خواهد شد اما یک دلیل و منطق پشت این حرکت گوگل وجود دارد.

سیستم تعبیه شده در اپلیکیشن تقویم گوگل

به خاطر اینکه اپلیکیشن تقویم گوگل بدون این موضوع هم اعلان های داخلی خود را دارد و کاربران باز هم از اتفاقات گوشی خود مطلع می شوند. اگر شما از این اپلیکیشن راضی هستید ، دیگر نیازی نیست که این برنامه را به روزرسانی کنید و از سیستم اعلان پیامک جدید استفاده کنید.رونمایی از زمان بازنشستگی افزونه اپلیکیشن تقویم گوگل

استفاده بی نظیر از این اپلیکیشن

جدا از اینکه تلفن همراه شما iPhone یا گوشی های اندرویدی باشد ، شما شاهد اعلان های درون برنامه ای از سوی این اپلیکیشن خواهید بود. شما حتی می توانید از ایمیل هم برای این موضوع استفاده کنید. اگرچه شاید این تغییر و تحولات به مزاق خیلی از کاربران خوش نیاید ولی به نظر ما گوگل توانسته جاشنین آبرومندی را برای این برنامه انتخاب کند.

توضیحاتی خلاصه در مورد اپلیکیشن تقویم گوگل

Google Calendar تقویم رسمی گوگل برای گوشی های اندرویدی را می توان یکی از بهترین و محبوب ترین تقویم های اندرویدی با قابلیت سینک به حساب گوگل و افزودن دستی انواع تقویم های مورد علاقه به آن دانست. این اپلیکیشن با ۵۰۰ میلیون بار دانلود از گوگل پلی ، رتبه یکی از محبوب ترین نرم افزارهای تقویم را به خود اختصاص داده است که البته وجود نام گوگل در نام این نرم افزار یکی از دلایل محبوبیت آن است.سیستم تعبیه شده در اپلیکیشن تقویم گوگل

این نرم افزار قابلیت نمایش تقویم به صورت میلادی به همراه قابلیت درج رویدادها و تاریخ های تولد و … را در خود نهفته دارد اما برای ما ایرانیان که تاریخ مورد استفاده مان تاریخ شمسی است استفاده از یک تقویم میلادی کاری نامعقول وصرفا به جهت اطلاع از تاریخ روز میلادی که آن هم این روزها تمامی گوشی های موبایل و حتی ساعت های مچی به آن مجهز هستند می باشد. اما وب سایت برترین های اندروید امروز روشی را به شما آموزش می دهد که توسط آن قادر به فارسی کردن تقویم اصلی و رسمی گوشی و یا هر تقویمی که مجهز به قابلیت سینک به حساب گوگل است را می دهد تا بتوانید در این تقویم ها همانند تصاویر بالا از تاریخ شمسی با ذکر مناسبت ها در کنار تاریخ میلادی همان روز لذت ببرید!

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید کامنت های خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

تبلیغات

canal